Читај ми!

Радоњић после друге победе: Добили на карактер

Тренер кошаркаша Црвене звезде Дејан Радоњић био је задовољан што је његов тим повео са 2-0 у финалној серији АБА лиге против Будућности.

Црвена звезда је други пут у серији победила Будућност 85:79, те је тако дошла само на победу од титуле и места у Евролиги.

"У првих 20 минута играли смо сјајно, нападачки смо били вероватно и најбољи ове сезоне, држали смо солидно и одбрану. Онда је уследила једна изузетно слаба трећа деоница, конфузија у нападу, одбрамбено не онако како треба дефинитивно. Будућност је то искористила да преокрене и деловало је да то иде у другачијем правцу на старту последње четвртине. На крају смо показали карактер, одиграли добро на обе стране терена и у завршници победили", рекао је Радоњић.

Прилику да освоји титулу Звезда ће имати у суботу у Подгорици од 20.30 сати, када се игра утакмица број 3.

"Најбитније је сада да анализирамо меч, сутра ћемо одморити, па ћемо причати о ономе што нас чека тамо", закључио је Радоњић.

четвртак, 13. август 2026.
21° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом