понедељак, 04.01.2021, 19:18 -> 22:15
Извор: РТС
Партизан у Пољској пронашао плејмејкера
Амерички кошаркаш и досадашњи члан пољских Гљивица Џош Перкинс нови је играч Партизана, потврдио је клуб из Пољске.
Како је навео пољски клуб ГТК Гљивице на свом сајту, одлучили су да прихвате финансијску понуду Партизана и пусте играча у Београд.
Недуго затим на свом Твитер профилу огласио се и сам играч, који се захвалио досадашњем клубу на прилици и истакао узбуђеност убог доласка у српску престоницу.
"Заувек ћу волети овај клуб! Ценим шансу коју сам добио и подршку на мом путу. Али Србијо, Партизане, долазим!", написао је некадашњи студент универзитета Гонзаге.
Перкинс има 25 година, није изабран на НБА драфту 2019. године, али је наступао у најјачој лиги света пошто је имао десетодневни уговор са Хорнетсима, а потом је играо у развојној лиги.
Он ће на месту организатора игре заменити Немању Гордића који је прешао у Морнар.
Коментари