Дарушафака, Билбао и Ритас од наредне сезоне у Лиги шампиона

Турска Дарушафака прешла је из Еврокупа у Фибину Лигу шампиона, а тамо ће играти и Билбао и Ритас.

Како је саопштено на званичном сајту Фибиног такмичења, за наредну сезону су се пријавила нова три клуба. 

Дарушафака неће играти у Еврокупу, већ се одлучила за Лигу шампиона.

Исто је одлучио и литвански шампион Ритас, као и Билбао, екипа која је имала сјајну сезону у шпанској лиги.

"Желимо добродошлицу одличним клубовима, који играју у најјачим европским лигама. Сигурни смо да ће донети нешто посебно у Лигу шампиона наредне сезоне", рекао је извршни директор такмичења Патрик Комнинос.

Он је додао да је ово јасан показатељ да Фибина Лига шампиона непрестано расте. 

четвртак, 25. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом