среда, 27.03.2019, 12:45 -> 13:21
Извор: РТС
КК Партизан: На дерби само са сезонским улазницама
Кошаркашки клуб Партизан обавестио је јавност да ће на други полуфинални меч плеј-офа АБА лиге, који се игра у суботу, моћи да уђу само навијачи са сезонским улазницама клуба.
КК Партизан НИС обавестио је своје навијаче да се улазнице за предстојећу утакмицу неће наћи у слободној продаји.
"Као што је и била пракса током протеклих неколико година, улаз на утакмицу Партизана НИС против Црвене звезде МТС биће омогућен само власницима сезонских карата, односно власницима пропусница које ће црно-бели поделити пријатељима клуба", наводи се у саопштењу.
Сви сектори у хали "Александар Николић", биће попуњени са навијачима Партизана, стога одвојеног сектора за гостујуће навијаче неће бити.
Утакмица ће бити организована у складу са Законом о спречавању насиља у спорту.
Утакмица између Партизана и Црвене звезде игра се у суботу од 19.00 у хали "Александар Николић", а први меч црвено-бели решили су у своју корист, после продужетка – 106:101.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 2
Пошаљи коментар