Алимпијевић: Много мотива за победу против Олимпијакоса

Тренер Црвене звезде Душан Алимпијевић, уочи утакмице против Олимпијакоса у 20. колу Евролиге, изјавио је да његов тим има много мотива да коначно "добије" грчки тим у елитном такмичењу.

Утакмица између Црвене звезде и Олимпијакоса игра се у петак у дворани "Александар Николић" од 19 сати. 

"Олимпијакос нам долази после неколико промењивих игара и форме. Они су на импресиван начин победили Макаби, али и забележили два пораза на гостовањима. Ми пред овај меч имамо вишеструки мотив да се прикажемо у правом светлу. Прво због убедљивог пораза у Пиреју, затим јер желимо да направимо и добру увертиру за предстојеће важне утакмице, али и због тога што играмо пред нашом публиком", изјавио је Алимпијевић за клупски сајт и додао да неће моћи да рачуна на Џејмса Фелдина.

Кошаркаш црвено-белих Милко Бјелица сматра да ће утакмица против Олимпијакоса послужити као добра припрема пред дерби са Партизаном у понедељак.

"Битна утакмица за нас, не само зато што нам долази велики противник, већ и као део припреме за дерби. Сви играчи су мотивисани, памтимо пораз у Пиреју као један од најубедљивијих ове сезоне и то ће нам бити додатна мотивација уз пуне трибине да одиграмо добру утакмицу".

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 22. јул 2025.
29° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом