Дилан Енис нови кошаркаш Црвене звезде

Koшаркашки клуб Црвена звезда појачао се канадским беком Диланом Енисом. Досадашњи играч Мега Бемакса потписао је уговор на две и по године са црвено-белима.

Енис је кошаркаш јамајчанског порекла. Играо је за Орегон универзитет, одакле је стигао у Србију, где је просечно у АБА лиги постигао скоро 18 поена по мечу, уз 5,5 асистенција, 4,4 скока и 2,3 асистенције.

Црвена звезда у саоппштењу посебно наглашава да је Енис шести играч по корисности у регионалном такмичењу са просечним индексом корисности од 19,27.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 15. август 2025.
34° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом