Принтезис: Осећам се помало лоше...

Кошаркаш Олимпијакоса Јоргос Принтезис, стрелац победничког коша против Црвене звезде у Евролиги, изјавио је да се осећа помало лоше због тога, али да је морао да преузме одговорност у одлучујућем тренутку.

Грчки крилни центар три секунде пре краја продужетка донео је тријумф Пирејцима у "Комбанк арени" (66:64), сличан чувеном кошу у финалу Евролиге против московског ЦСКА 2012. године.

"Када је последњи напад, мораш да преузмеш одговорност и прихватиш лопту. Када шанса дође, мораш да будеш спреман. Осећам се помало лоше", уз благи осмех рекао је Принтезис после утакмице.

Он је додао да му није криво због пораза Звезде, пре свега због важности меча два блиска клуба.

"Звезди желим све најбоље, сјајни су ове сезоне. Наши навијачи имају фамилијаран однос, али морали смо да победимо, јер је био важан меч. Када играш, то не сме да постоји на терену."

Принтезис наглашава да је био веома тежак меч и да не ни било незаслужено ни да је Црвена звезда славила.

"Било је успона и падова, Звезда је јака на свом терену и било је веома тешко. Оба тима су заслужила победу", рекао је Принтезис.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

петак, 19. септембар 2025.
28° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом