уторак, 20.12.2016, 23:36 -> 23:51
Извор: РТС
Реал убедљив, Жалгирис изненадио Ефес
Кошаркаши Реала убедљиво су код куће савладали Бамберг 95:72, Жалгирис је изненадио Ефес 84:71, док су кошаркаши Уникса на свом терену добили Галатасарај 73:60.
Тим Реала је до победе водио Лука Дончић са 16, док је Серхио Љуљ забележио 14 поена. Немце је предводио Лука Стајгер са 18 постигнутих поена.
Кошаркаши Жалгириса забележили су другу победу на страни у овогодишњем елитном такмичењу. Екипа Шарунаса Јасикевичијуса одиграла је сјајну партију у Истанбулу и савладала Анадолу Ефес са 84:71. Најбољи актер меча био је Кевин Пангос са 15 поена. Са друге стране једини расположени били су Тома Ертел са 18 поена.
Кошаркаши УНИКС-а савладали су Галатасарај Одеабанк на свом терену са 73:60. Код домаћина Јевгени Воронов је забележио 22 поена. У тиму Галате Синан Гулер био је најефикаснији са 17 поена.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар