Читај ми!

Марјановић одличан као стартер, Бјелица три поена

Кошаркаши Сан Антонија поражени су на гостовању Оклахоми 111:92, а српски центар Бобан Марјановић је, као стартер, постигао 13 поена и имао шест скокова. Бјелица је у поразу Тимбервулвса од Јуте постигао три поена уз три скока и асистенцију.

Марјановић је одиграо 27 минута пошто је тренер Грег Попович одлучио да одмара најбоље играче Паркера, Ђинобилија, Данкана, Ленарда и Олдриџа.

Поражена је и Минесота од Јуте 94:83, а српски репрезентативац Немања Бјелицаје за скоро 14 минута убацио три поена (погодио једну тројку), имао три скоку и једну асистенцију.

Резултати:

Бруклин - Индијана 120:110

Њу Орлеанс - Торонто 91:115

Орландо - Чикаго 111:89

Детроит - Атланта 95:112

Њујорк - Кливленд 93:107

Минесота - Јута 84:93

Оклахома - Сан Антонио 111:92

Милвоки - Шарлот 91:115

Феникс - Бостон 99:102

Портланд - Филделфија 108:105

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 21. јул 2025.
29° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом