уторак, 08.03.2016, 11:34 -> 11:42
Сава Лешић најкориснији играч 26. кола Јадранске лиге
Кошаркаш Олимпије Сава Лешић проглашен је за најкориснијег играча последњег, 26. кола Јадранске лиге. Лешић је у последњем колу први пут у сезони изабран за најкориснијег играча, а највећи индекс корисности остварио је кошаркаш Партизана Џамар Вилсон.
Олимпија је јуче у Љубљани после четири продужетка победила београдски Партизан са 118:115, а Лешић је за 52 минута на паркету постигао 31 поен, уз 21 скок и три асистенције за укупан индекс корисности од 43.
Лешић је тако тек у последњем колу први пут у сезони изабран за најкориснијег играча.
Највећи индекс корисности остварио је кошаркаш Партизана Џамар Вилсон - 46, који је постигао 41 поен, уз седам скокова и шест асистенција, али због пораза своје екипе није могао да буде проглашен за МВП-а.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар