Обрадовић: Очекује нас тежак посао

Жељко Обрадовић и Перо Антић знају шта их очекује у Пиониру, у дуелу са Црвеном звездом у оквиру другог кола топ 16 фазе Евролиге.

Тренер кошаркаша Фенербахчеа Жељко Обрадовић рекао је да је свестан да његов тим очекује тешко гостовање у Београду против Црвене звезде у 2. колу топ 16 фазе Евролиге.

"Играли смо доста пута ове сезоне против Црвене звезде и добро их познајемо. Победили смо их два пута у првој фази Евролиге, али то морамо да заборавимо. Променили су тим, одиграли су одлично у Истанбулу против Ефеса и чека нас тежак посао. Неопходно је да будемо цео меч сконцентрисани, посебно јер је Звезда незгодна на свом терену", рекао је Обрадовић за сајт Евролиге.

Крилни центар Фенербахчеа Перо Антић играо је у дресу Црвене звезде и упознат је са атмосфером у хали Пионир.

"Атмосфера ће бити много другачија него у другим халама. Пионир је доста мањи, али је знатно акустичнији. Не смемо да дозволимо да уђемо у њихов ритам, већ да агресивно да отворимо", закључио је бивши кошаркаш Црвене звезде.

Утакмица између Црвене звезде и Фенербахчеа игра се у петак од 20 сати у Пиониру.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 16. јул 2025.
28° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом