уторак, 22.12.2015, 15:43 -> 15:45
Риверс напустио Бајерн, враћа се у Реал?
Амерички кошаркаш Кеј Си Риверс званично је напустио Бајерн после само три месеца проведених у Минхену, објављено је на сајту клуба.
Риверс је после пораза од Црвене звезде и елиминације из Евролиге одлучио да не продужи сарадњу са тимом Светислава Пешића.
Сада су се створили сви предуслови да се Риверс врати у Реал Мадрид, који је напустио летос после освајања титуле првака Европе.
Он је у првој фази елитног такмичења просечно постизао 10,8 поена, 2,3 скока и 1,3 асистенције.
Током каријере играо је још за Латину, Бенетон из Тревиза, Роан, Виртус из Болоње, Локомотиву Кубањ и филијалу Сакрамента - Рено Бигхорнсе.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар