понедељак, 02.11.2015, 08:47 -> 09:31
Извор: РТС, Бета
Денвер преслаб за Оклахому, Јокић 8 поена
Кошаркаши Оклахоме без већих проблема савладали су екипу Денвера, у чијим је редовима добру партију пружио српски крилни-центар Никола Јокић, стрелац 8 кошева. Победа Чикага, нови пораз Лејкерса.
Кошаркаши Оклахоме забележили су и трећу победу у НБА лиги ове сезоне, пошто су у ноћи између недеље и понедељка савладали Денвер са 117:93.
Српски репрезентативац Никола Јокић имао је запажен учинак у екипи Денвера, постигавши осам поена уз четири скока за 24 минута игре. Он је ипак морао раније да напусти паркет јер се пожалио на бол у леђима.
Оклахому је предводио Кевин Дурент са 25 поена, док су у Денверу најефикаснији били Данило Галинари и Вил Бартон са по 15.
Бобан Марјановић није играо у победи Сан Антонија на свом терену над Бостоном са 95:87, у утакмици у којој је у домаћем тиму доминирао Ламаркус Олдридж са 24 поена и 14 скокова.
Далас је у гостима савладао Лос Анђелес Лејкерсе са 103:93, уз 25 поена Дирка Новицког, док је Чикаго као домаћин са 92:87 добио Орландо, уз по 16 поена Миротића И асола
Мајами је код куће био бољи од Хјустона и победио 109:89, Торонто је на свом терену са 106:87 савладао Милвоки, док је Атланта у гостима била боља од Шарлота и добила 94:92.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар