четвртак, 02.04.2015, 20:14 -> 20:16
Вујошевић поново на мети АБА лиге
Регионална кошаркашка АБА лига објавила је да је Партизан додатно кажњен са 6.000 евра због непримерених изјава тренера Душка Вујошевића на конференцији за медије после утакмице са екипом подгоричке Будућности.
"Директор лиге донео је одлуку да се КК Партизан казни са 6.000 евра због изјава тренера Вујошевића на прес конференцији 27. марта о вођству лиге и о самој лиги којима је нанесена штета спонзорима и имиџу лиге", наводи се на сајту регионалног такмичења.
На конференцији за медије у хали Пионир Вујошевић је рекао да је утакмица против Будућности у Подгорици показала да актуелно руководство АБА лиге није у стању да води регионално такмичење и да лигу "води група приватника сумњивог морала".
После меча у Подгорици, у којем је Будућност победила Партизан резултатом 85:79, Вујошевић је кажњен са 6.000 евра због изјава у медијима о суђењу, док су због техничких грешака са по 100 евра кажњени играчи црно-белих Едо Мурић и Александар Павловић.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар