субота, 18.10.2025, 18:34 -> 18:39
Извор: РТС
Милојевић: Не размишљамо о Браги, све мисли су усмерене на меч против ИМТ-а
Тренер фудбалера Црвене звезде Владан Милојевић изјавио је пред утакмицу 12. кола Суперлиге Србије да је његова екипа фокусирана и озбиљно схвата дуел против ИМТ-а.
Фудбалери Црвене звезде дочекаће у недељу од 19.30 часова ИМТ на Стадиону "Рајко Митић" у Београду.
"ИМТ је једна суперлигашка екипа која има своје циљеве и квалитет. Ми ову утакмицу схватамо веома озбиљно и апсолутно смо фокусирани само на њу. О Браги не размишљамо у овом тренутку, све мисли су нам усмерене на дуел са екипом ИМТ-а", рекао је Милојевић, а преноси сајт клуба.
Навео је да се Раде Крунић опоравио од повреде и да ће бити спреман за сутрашњу утакмицу.
"Имамо проблем са Омријем Глазером, а остали играчи су се сви вратили мање више здрави након репрезентативних обавеза", изјавио је Милојевић.
Звезда је водећа на табели Суперлиге Србије са 27 бодова из девет одиграних утакмица, док је ИМТ на 10. позицији са 13 бодова из 11 мечева.
Коментари