Реал убедљив на старту

У недељу одиграно пет утакмица шпанске Примере. Реал убедљив у гостима, Роналдо троструки стрелац. Мајорка славила код куће, у осталим мечевима забележени нерешени резултати.

Фудбалери Реала из Мадрида одлично су започели сезону у новом првенству Шпаније. "Краљевски клуб" је у Сарагоси славио са 5:0, уз три поготка Кристијана Роналда.

Већ у првом полувремену било је решено питање победника, јер су Кристијано Роналдо у 24. и Марсело у 28. минуту врло брзо умирили домаћу екипу.

У другом полувремену настављена је голеада Мадриђана. У листу стрелаца уписали су се Ћаби Алонсо, поново Кристијано Роналдо, Бразилац Кака, да би Роналдо, трећим голом, поставио коначан резултат.

Мајорка је на свом терену савладала екипу Еспањола са 1:0, а стрелац јединог гола био је Де Гузман у 62. минуту меча.