недеља, 24.07.2011, 08:48 -> 08:58
Гуереро срушио Венецуелу
Фудбалска репрезентација Перуа освојила је треће место на Купу Америке пошто је у Ла Плати савладала селекцију Венецуеле са 4:1 (1:0). У борби за титулу од 21 сат састају се Уругвај и Парагвај.
Јунак сусрета био је троструки стрелац Паоло Гуереро, који је противничку мрежу затресао у 74. минуту и потом два пута у надокнадном времену утакмице.
Вођство Перуанцима претходно је донео Чироке у 42, а једини погодак за Венецуелу, која је последњих пола сата играла без искљученог Ринкона, постигао је Аранго у 79. минуту.
У борби за титулу сутра од 21 сат састају се Уругвај и Парагвај.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар