Читај ми!

Јуве послао понуду за Бека

Јувентус је послао званичну понуду за првотимца Хофенхајма Андреаса Бека. Дефанзивац има уговор са Хофом до краја сезоне 2011/12, тако да би клуб могао да се одлучи на продају. Предложена висина обештећења није саопштена. За Бека се интересују и Валенсија, али и неколико клубова из Енглеске.

Капитен Хофенхајма Андреас Бек могао би да напусти Бундеслигу и на лето се пресели у Серију А, тачније у торински Јувентус. Немачки медији откривају да је "стара дама" послала званичну понуду за 24-годишњег бека.

Током целе сезоне показало се да је одбрана Јувентуса веома рањива, тако да је управа одлучила да појача тај део тима. Марко Мота није искористио шансу коју је добио, па постоји велика вероватноћа да ће Јувентус у нову сезону кренути са новим играчем на позицији десног бека.

Јуве и Бек се већ дуже времена помињу у истој реченици, па је сада италијански клуб повукао и први конкретан потез. Извештаји говоре да је званична понуда стигла на адресу Хофенхајма, али се висина обештећења не помиње.

Андреас Бек, рођен у Кемерову у Русији, има уговор са Хофом до лета 2012. године, па би Бундеслигаш могао да се одлучи да прода играча, како би успео да добије новац од његовог одласка из клуба.

За 24-годишњака се поред Јувентуса интересује и Валенсија, али и неколико клубова из енглеске Премијер лиге.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 07. јул 2025.
23° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом