Михајловић пред отказом

Медији у Италији данима брује како су Михајловићеви дани на "Артемио Франкију" одбројани уколико његова екипа не победи Ђенову у Фиренци у среду.

Позиција на табели и тренутна форма Фиорентине сигурно нису по укусу никоме у управи "љубичастих". 

Медији на Апенинима спекулишу већ данима да би Михајловић могао да добије отказ уколико у наредној утакмици, коју "љубичасти" играју у среду против Ђенове на свом стадиону, не забележи тријумф.

"Ризик је саставни део тренерског посла и ако нема резултата знам да тренер први плаћа рачун. Али, ја не размишљам о томе, већ да екипа поправи игру. Ако се отказ и догоди, нећу бити ни први, ни последњи. Сигурно је само да нећу одустати", рекао је самоуверено Михајловић италијанским медијима.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 08. јул 2025.
22° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом