среда, 05.01.2011, 19:22 -> 19:28
Убипарип близу Партизана
Млади нападач Спартака Војо Убипарип надомак је преласка у црно-беле. Све три стране заинтересоване, очекује се да се постигне договор већ почетком прелазног рока. Долазак Убипарипа не искључује ангажовање страног нападача.
Док се у медијима увелико говори о жељи Партизана да ангажује Катлега Мфелу, још један нападач је на корак од доласка у Хумску. Реч је о Воји Убипарипу, нападачу суботичког Спартака и младе репрезентације Србије.
Убипарип је у јесењем делу сезоне постигао шест погодака за "голубове", а већ је изразио своје симпатије према црно.белом дресу. Са друге стране, Александар Станојевић, тренер Партизана, није штедео похвале на рачун младог нападача, па не би било изненађење да се трансфер реализује већ првих дана прелазног рока.
Из црно-белог табора стижу информације да евентуални долазак Убипарипа не би искључио ангажовање Мфеле или неког другог странца на позицији нападача.
Убипарип је рођен 1988. године у Новом Саду, а каријеру је почео у Војводини. Наступао је и за чачански Борац, одакле се вратио међу "лале". После наступа за ЧСК из Челарева, 2008. године прелази у суботичји Спартак, где је добрим играма заслужио позив у младу репрезентацију Србије.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 2
Пошаљи коментар