Партизан не да прво место

Фудбалери Партизана остаће на првом месту табеле и после 26. кола Супер лиге, пошто су победили Металац са 3:1 и тако стекли четири бода предности над Црвеном звездом.

Играч утакмице на стадиону Партизана био је Ламин Дијара, који је два пута асистирао Клеу код голова у 15. и 30. минуту, а онда се и сам уписао у стрелце у 49.

Овим успехом "црно-бели" су се учврстили на челу табеле са четири бода предности над Црвеном звездом, која има утакмицу мање.

Стрелци су били Клео у 15. и 24. и Дијара у 49. за Партизан, а Павловић у 90. минуту за Металац.

Металац је после овог пораза остао осми на табели.

У утакмицама 26. кола фудбалског првенства Србије данас су постигнути следећи резултати:

Спартак - Рад 1:0 (1:0)
Стрелац: Убипарип у 40. минуту.

Борац - Млади радник 1:0 (1:0)
Стрелац: Никодијевић у 25. минуту.

БСК - Напредак 1:1 (0:1)
Стрелци: Ђукић у 74. за БСК, а Павловић у 16. минуту за Напредак.

Јавор - ОФК Београд 0:1 (0:1)
Стрелац: Марковић у 15. минуту.

Војводина - Јагодина 4:1 (3:0)
Стрелци: Флеч у 15, Мрђа у 20, Ђуровски у 27. и Тадић у 75. за Војводину, а Бојовић у 70. минуту за јагодину.

Сутра се састају Хајдук - Црвена звезда (15 часова) и Чукарички - Смедерево (16,30).

Партизан 26 20 6 0 51:15 66
Црвена звезда 25 20 2 3 46:13 62
ОФК Београд 26 14 4 8 36:28 46
Спартак 26 13 6 7 31:22 45
Војводина 26 12 4 10 41:26 40
Јагодина 26 10 6 10 32:30 36
Јавор 26 8 11 7 19:19 35
Металац 26 10 4 12 21:30 34