Вождовац испао из Суперлиге, Јавор и Железничар у баражу

Фудбалери Вождовца испали су из Суперлиге, иако су на свом стадиону победили Радник из Сурдулице 3:2 у последњем колу Суперлиге.

Радник је повео 2:0 головима Вукашина Богдановића у 14. и Петра Кунића из пенала у 58. минуту.

Преокрет за Вождовац донели су Матеја Бубањ у 59, Џуниор Флемингс из пенала у 64. и Родриго Вилка у 81. минуту.

Јавор и Железничар из Панчева одиграли су 1:1 у Ивањици, па ће оба тима играти бараж за останак у првенству.

Голове су постигли Лука Ратковић у 48. минуту за Јавор и Александар Кахвић у 76. минуту за Железничар.

Нови Пазар је код куће победио Раднички из Ниша 2:1.

Голове су постигли Адем Љајић у 13. и Никола Караклајић у 60. минуту за Нови Пазар, док је једини гол за Раднички постигао Вања Илић у 15. минуту.

Спартак и ИМТ одиграли су 1:1 у Суботици.

Стрелац за госте био је Лука Луковић у 60, док је Војо Убипарип донео изједначење у 85. минуту.

Након последњег кола из лиге су испали Вождовац и Радник.

Јавор ће бараж за останак у Суперлиги играти против Текстилца из Оџака, а Железничар против Инђије.