Нови кикс Партизана - ТСЦ поново победио црно-беле и приближио се другом месту

Фудбалери ТСЦ-а победили су екипу Партизана у гостима резултатом 2:1 у мечу другог кола плеј-офа Суперлиге.

ТСЦ је забележио другу овосезонску победу над Партизаном док су црно-бели забележили трећи везани лигашки пораз.

Почетак меча протекао је у испитивању снага две екипе које су чекале грешку противника како би покушале да дођу до вођства.

Није било већих прилика у првих пола сата игре, све док одбрана Партизана поново није показала своју највећу ману, коју је ТСЦ - као и велики број других екипа - успео да искористи.

Милош Пантовић је одлично пробио по десном боку и асистирао Александру Ћирковићу који је неометан са петерца лако савладао Александра Јовановића.

У одсуству Ксандера Северине и Самеда Баждара, Партизан се мучио да дође до шанси, али је успео да изједначи у 35. минуту.

Бибрас Натхо је још једном показао колико је добро технички поткован и савршеним ударцем из слободњака са ивице шеснаетсреца оставио је без шансе голмана гостију Вељка Илића, поравнавши резултат.

У наставку је виђен сличан сценарио као и на почетку меча, али је ТСЦ бивао све опаснији како се утакмица ближила крају.

Иницијативу су гости наплатили у 76. минуту када је одбрана црно-белих поново поклекла после убацивања са стране.

Ифет Ђаковац је одлично центрирао са левог бока, а на лопту је натрчао Саша Јовановић и послао је иза леђа свог презимењака на голу Партизана.

Покушао је Партизан да у преосталих 15-ак минута стигне макар до бода, у чему је и успео у 85. минуту, али је гол Денила Кастиља поништен због офсајда.

У преосталих десетак минута игре промене резултата није било, па је ТСЦ пришао Партизану на само четири бода заостатка на пет кола до краја.