ИМТ и Железничар поделили бодове, Младост боља од Напретка

Фудбалери ИМТ-а и Железничара из Панчева одиграли су у Београду утакмицу без голова у првом колу плеј-аута Суперлиге Србије, док је у плеј-офу Младост из Лучана на свом терену савладала Напредак са 3:1.

Иван Стефановић је поразом започео нови мандат на клупи Напретка, пошто је тим из Крушевца у првом колу плеј-офа Суперлиге Србије поражен у Лучанима од Младости.

Домаћи су повели пред сам крај првог полувремена, голом Николе Лековића у 44. минуту. Патрик Фрајдеј је дуплирао предност Младости у 55, да би у 82. минуту било убедљивих 3:0 након што је мрежу затресао и Никола Ћирковић.

Почасни погодак за госте из Крушевца постигао је Небојша Бастајић пет минута пре истека 90, али победник је већ био познат.

Младост је седма на табели са 43 бода, а Напредак осми са 39 освојених бодова.

Без голова у дуелу ИМТ-а и Железничара

Последња утакмица првог кола плеј-аута Суперлиге завршена је без голова - било је 0:0 у дуелу ИМТ-а и Железничара на крову Тржног центра "Стадион" на Вождовцу.

ИМТ се освојеним бодом изједначио са Вождовцем, са којим сада дели 12. позицију на табели, док је Железничар са 27 бодова остао на 15. месту које води у нижи ранг српског фудбала.