Ндика колабирао на мечу између Роме и Удинезеа - судије након прекида одложиле утакмицу

Меч између Удинезеа и Роме прекинут је у 82. минуту и неће се наставити након што је фудбалер гостију Еван Ндика колабирао на терену.

Медицинске екипе су се одмах нашле на терену и Ндика је кроз неколико минута на носилима напустио терен.

Након прекида од десет минута, судије су у договору са тренерима и фудбалерима две екипе установиле да је најбоље да се меч настави у неком другом термину.

Према првим информацијама које је Рома поделила са јавношћу, Ндика није животно угрожен и превезен је у локалну болницу на даље анализе.

Пре Роме, Ндика је наступао за Оксер и Ајнтрахт из Франкфурта.

Меч је прекинут при резултату 1:1 и питање је када ће се наставити. Роберто Переира је довео домаће у предност у 23. минуту, да би Ромело Лукаку изједначио у 64. минуту.