Реал и Барса по истом рецепту до нова три бода

Фудбалери Реал Мадрида победили су у гостима екипу Мајорке са 1:0 у утакмици 31. кола шпанске Ла Лиге, док је Барселона истим резултатом надиграла Кадиз, такође на гостовању.

Реал Мадрид и Барселона су новим победама у шпанском првенству наставили шампионску трку удвоје, у којој Мадриђани имају незанемарљивих осам бодова предности.

И једни и други су минималцима на гостовањима уписали свој четврти тријумф у низу - Реал на Мајорци, а Барселона против Кадиза.

У дуелу Реала и Мајорке једини је голмана репрезентације Србије Предрага Рајковића савладао Чуамени у 48. минуту меча.

Барселона је по истом рецепту савладала Кадиз, а стрелац је био Жоао Феликс у 37. минуту.

Раније данас, Атлетико Мадрид је на свом стадиону надиграо Ђирону резултатом 3:1.