Самарџић голом добио "битку", али је Интер добио "рат" у судијској надокнади

Српски репрезентативац Лазар Самарџић био је стрелац за Удинезе у поразу од Интера 2:1 у мечу 31. кола Серије А.

Лазар Самарџић је максимално искористио прилику да покаже Интеру како су ипак морали да га доведу на "Ђузепе Меацу". "Нер-азури" су у последњем тренутку стопирали трансфер Самарџића. Он им се "одужио" голом.

Српски репрезентативац је на десној ивици казненог протоста упутио шут левој ногом по земљи. Лопта је неометано прошла кроз читав шеснаестерац и завршила у малој мрежи.

Егал на семафору је поставио Хакан Чалханоглу у 55. минуту из пенала. На жалсот домаћих навијача, Интер долази до тријумфа голом Давидеа Фратезија у петом минуту судијске надокнаде.

Удинезе у наредном колу остаје код куће и дочекује Рому, док лидер Серије А Интер игра на "Ђузепе Меаци" против Каљарија.