Реми ИМТ-а и Напретка на "крову"

Фубалери ИМТ-а и Напретка ремизирали су 1:1 на крову Тржног центра "Стадион" у утакмици 29. кола Суперлиге Србије.

Крушевљани су поразом Новог Пазара од Партизана обезбедили пласман у плеј-оф, па су у овеј меч ушли без резултатског значаја.

Почетак утакмице обележила је игра на средини терена без иницијативе једних или других.

Гости су ипак у 31. минут уз доста среће дошли до вођства које су задржали до паузе. Бастајић је после центаршута Марјановића успео да угура лопту у гол. Испрва он није признат, јер судија није био сигуран да ли је лопта прешла линију, али је после интервенције из ВАР собе показао на средину терена.

Друго полувреме почело је новом приликом за Напредак, али се Гордићева мрежа није затресла други пут.

Милош Луковић је у 50. минуту донео изједначење ИМТ-у, али је и овај гол потврђен тек после интервенције ВАР-а.

Београдски тим је изашао високо у наставку меча, константно су нападали, желели сва три бода, али је Савић маестрално бранио свој гол.