Раднички из Kрагујевца победио Напредак, нишки Раднички бољи од Младости

Фудбалери крагујевачког Радничког победили су на свом терену екипу Напретка резултатом 3:1 у утакмици 27. кола Суперлиге Србије. Нишки Раднички савладао је Младост из Лучана 3:0.

Фудбалери крагујевачког Радничког су тренутно на четвртом месту на табели са 44 бода, док је Напредак на деветој позицији са 35 бодова.

Стрелци за тим из Крагујевца били су Томислав Дадић у 28. минуту, Милан Алексић у 36. минуту и Василије Ђурић у 95. минуту.

Једини гол за поражени тим постигао је Огњен Мрсић у 73. минуту.

У наредном колу  Раднички ће гостовати код Младости у Лучанима, док клуб из Kрушевца на домаћем терену дочекује тим Јавора.

Раднички у Нишу бољи од Младости

Фудбалери нишког Радничког славили су против Младости из Лучана резултатом 3:0.

Прецизни за клуб из Ниша били су Вања Илић у 19. минуту, Немања Белаковић у 77. минуту и Деле у 78. минуту.

Раднички је тренутно на 14. месту на табели са 26 бодова, док је Младост још увек на седмој позицији месту са 37 освојених бодова.

У следећем колу националног шампионата нишки клуб гостоваће у Суботици код Спартака, док ће фудбалери Младости на свом терену играти Раднички из Kрагујевца.