ИМТ бољи од Радника, реми Вождовца и Чукаричког

Фудбалери ИМТ-а победили су Радник на гостовању 1:0 у мечу 26. кола Суперлиге Србије. Вождовац и Чукарички одиграли су реми 1:1.

ИМТ је стигао до осмог тријумфа у Суперлиги, док је Радник забележио 16. пораз у досадашњем делу националног такмичења.

Гол вредан три бода постигао је резервиста Александар Лутовац у 72. минуту, на асистенцију Николе Глишића.

У наредном колу, после репрезентативне паузе, Радник ће дочекати Војводину, а ИМТ Железничар.

Реми у градском дербију

Фудбалери Вождовца и Чукаричког одиграли су реми 1:1 у мечу 26. кола Суперлиге Србије.

Чукарички је до вођства дошао у 45. минуту голом Луке Аџића, а изједначење Вождовцу донео је Владимир Милетић у 69. минуту игре.

У следећем колу Вождовац ће гостовати у Бачкој Тополи код ТСЦ-а, док ће Чукарички дочекати Нови Пазар.