Астон Вила убедљива против Ајакса, Клуб Бриж лако са Молдеом

Фудбалери Астон Виле победили су Ајакс резултатом 4:0 и пласирали се у четвртфинале Лиге конференција.

Тим из Бирмингема повео је у 25. минуту голом Олија Воткинса.

Предност је удвостручио Логан Бејли након сат времена игре, да би Сиверт Мансверк у 66. минуту црвеним картоном додатно олакшао посао Вили.

Џон Дуран и Муса Дијаби су головима у 75. и 81. минуту поставили коначан резултат.

Клуб Бриж је надокнадио заостатак из првог меча и победом од 3:0 против Молдеа успео да прође даље.

Андреас Сков Олсен постигао је прва два гола за домаће у првом минуту надокнаде првог полувремена и у трећем минуту другог.

Трећи гол био је дело Михала Скораса.

Лил и Штурм одиграли су 1:1 чиме је француски клуб отишао у четвртфинале након убедљиве победе у првом мечу.

Гол за домаће постигао је Тијаго Сантош у 43. минуту, да би у другом минуту надокнаде првог дела изједначио Мика Бјерет.