Аџићева два гола директно из корнера недовољна Чукаричком, реми Новог Пазара и Вождовца

Фудбалери Чукаричког и Спартака ремизирали су резултатом 2:2 у мечу 25. кола Суперлиге Србије. Без победника је завршен и дуел Новог Пазара и Вождовца (2:2), а ТСЦ је убедљиво надиграо Младост из Лучана са 4:1.

Меч је обележио Лука Аџић са два гола постигнута директно из корнера.

Први гол Аџић је постигао у 29. минуту диреткно из ударца из угла након лоше процене Александра Вулића који није успео да реагује на првој стативи.

Други гол дошао је такође из корнера у 51. минуту, само је овога пута Аџић лопту послао на другу стативу, где Вулић није на време интервенисао.

Међутим, Спартак је успео да се врати у меч голом Илије Мартиновића у 55. минуту, да би искусни Војо Убипарип донео изједначење у 81. минуту.

У наредном колу Чукарички гостује Вождовцу, док ће Спартак угостити ТСЦ.

Нови Пазар и Вождовац поделили бодове

Фудбалери Новог Пазара и Вождовца поделили су пободе одигравши 2:2.

Двоструки стрелац за Новопазарце био је Сејдуба Сума. Први гол постигао је у 13. минуту, да би у 55. минуту са пенала поново довео свој тим у вођство након што је Родриго Вилка изједначио у 22. минуту.

Бод гостима донео је Никола Савић у четвртом минуту надокнаде времена.

Нови Пазар у наредном колу путује у Нови Сад на гостовање Војводини, док ће Вождовац дочекати Чукарички.

ТСЦ бољи од Младости

Фудбалери ТСЦ-а убедљиво су савладали Младост резултатом 4:1 у првом мечу 25. кола Суперлиге Србије.

Екипа Жарка Лазетића је са нова три бода додатно учврстила треће место на табели.

Домаћи су повели већ у другом минуту голом Александра Ћирковића, да би вођство удвостручио Милош Пантовић у 58. минуту.

Свој други гол на мечу Ћирковић је постигао у 67. минуту меча, а четири минута касније Саша Јовановић се уписао у стрелце.

Почасни гол за екипу из Лучана постигао је Марко Величковић у 74. минуту.

У наредном колу ТСЦ гостује у Суботици екипи Спартака, док ће Младост дочекати Партизан.