ПСЖ избегава дебакл против потонулог Реал Сосиједада

Фудбалери Реал Сосиједада и Пари Сен Жермена од 21.00 играју реванш меч осмине финала Лиге шампиона. Промене резултата и најважнија дешавања можете пратити из минута у минут на нашем порталу.

ПСЖ избегава дебакл против потонулог Реал Сосиједада ПСЖ избегава дебакл против потонулог Реал Сосиједада

Сосиједад је после борбеног, тактички спремног и храброг првог полувремена на "Парку принчева" поклекао у наставку меча. Килијан Ембапе и Бредли Баркола донели су ПСЖ-у пристојну дистанцу пред реванш на гостујућем терену.

Баш после тог пораза је Сосиједад ушао у серију лоших резултата, уписавши тек једну победу у свим такмичењима. У Примери су их поразили Осасуна (0:1), Виљареал (3:1) и Севиља (3:2), док их Мајорка после пенала елиминисала у Купу краља. Пали су на седмо место Ла Лиге и постала им је већа брига борба за учешће у Европи наредне године.

ПСЖ са 20 мечева без пораза има одличну залиху и потребно је само да не доживе потпуни дебакл. Били су склони томе, али ривал је била Барселона, а не седмопласирани тим Примере. Биће ослабљени за Милана Шкрињара, Маркињоса, Лавина Курзаве, Данила Переиру и Преснела Кимпембеа. Мада, и без њих су јачи састав.

Под нарочитом пажњом биће Килијан Ембапе, након све чешћих и звучнијих наслова око дефинитивног одласка у Реал Мадрид.

Меч Реал Сосиједад – ПСЖ од 21.00 можете да пратите из часа у час на нашем порталу.