Митровић стрелац у победи Ал Хилала над Интером из Мајамија

Српски репрезентативац Александар Митровић постигао је гол у победи Ал Хилала над Интером из Мајамија 4:3.

Уктамица Ријад купа између Ал Хилала и Интера из Мајамија одиграна је главном граду Саудијске Арабије.

Први гол на утакмици постигао је Александар Митровић у 10. минуту, после контранапада, а након асистенције такође српског репрезентативца Сергеја Милинковића-Савића.

Други погодак за Ал Хилал постигао је Ал Хамдан, три минута касније, а Луис Суарес је смањио разлику у 24. минуту - 2:1.

Екипа Ал Хилала је до краја првог полувремена постигла још један гол, стрелац је био Бразилац Мајкл у 44. минуту меча.

Интер је у наставку меча у року од два минута поравнао резултат.

Меси је прво у 54. реализовао пенал, а минут касније асистирао Руису за трећи погодак тима из Мајамија - 3:3.

Ипак, тријумф Ал Хилалу донео је Малком у 88. минуту што је одушевило домаће навијаче на трибинама стадиона у Ријаду.

На турниру учествује још и Ал Наср који ће 1. фебруара играти против Интера, а потом ће 8. фебруара одиграти меч са Ал Хилалом.