Први пораз Лалатовићевог Спартака, реми Радничког и ТСЦ-а

Фудбалери Железничара из Панчева савладали су Спартак 2:1 у утакмици 18. кола Суперлиге и нанели први пораз Суботичанима, после два тријумфа, од доласка тренера Ненада Лалатовића. Раднички и ТСЦ у Крагујевцу одиграли без голова.

Домаћин је у Панчеву повео у 10. минуту поготком Лазара Романића, два минута касније изједначио је Милош Тошески, а победу Железничару донео је Стефан Хајдин у 30. минуту.

Железничар је 12. на табели са 17 бодова, док је Спартак осми са 22 бода.

Фудбалери Радничког и ТСЦ-а ремизирали су у Крагујевцу без голова 0:0 у утакмици 18. кола Суперлиге Србије.

Поред 13 шутева, од чега шест у оквир гола гости нису успели да дођу до гола. Највише захваљујући одличном издању голмана домаће екипе Стојана Лековића.

Раднички је тренутно на 11. позицији на табели са 19 освојених бодова, док је екипа ТСЦ-а на трећем месту са 33 освојена бода.

У наредном колу крагујевачки тим гостује Партизану, док клуб из Бачке Тополе дочекује екипу Јавора.