Нови Пазар у серији победа, Сума и Шћеповић за тријумф против Јавора

Фудбалери Новог Пазара савладали су екипу 2:0, у првој утакмици 17. кола Суперлиге Србије. Нова три бода Пазарцима донели су Сејдуба Сума и Марко Шћеповић. Спартак у Суботици савладао екипу Радника минималним резултатом.

Нови Пазар је против Јавора уписао трећу узастопну победу у Суперлиги Србије и тако задржао четврто место на табели.

Тријумф против екипе из Ивањице донели су некадашњи фудбалери Партизана - Сејдуба Сума био је стрелац у 47. минуту, да би Марко Шћеповић поставио коначан резултат у последњим тренуцима меча.

Нови Пазар је тако стигао до 26 освојених бодова, док је Јавор остао на деветом месту са 20.

Спартак је у Суботици савладао екипу Радника из Сурдулице минималним резултатом.

Једини гол на мечу постигао је Тошески у 13. минуту, а домаћи су крај меча сачекали са играчем мање на терену због искључења Видаковића у 90. минуту.