Реми Вероне и Лечеа, Болоња боља од Торина

Фудбалери Вероне и Лечеа одиграли су без победника 2:2 у утакмици 13. кола италијанске Серије А. Болоња је код куће савладала Торино 2:0.

Равноправна утакмица две екипе завршена је најреалнијим исходом.

Повели су гости у 30. минуту голом Удина. Домаћин је дошао до изједначења већ у 41. када је Милан Ђурић асистирао Нгонгеу који је поставио коначних 1:1 на полувремену.

Лече поново долази до вођства у 69. минуту када Гонзалез користи добру лопту коју је послао Блин.

Репрезентативац Босне, након асистенције у првом, донео је Верони поравнање у другом полувремену.

Он је у 77. минуту на асистенцију Филипеа Тераћана поравнао на 2:2 и ставио тачку на меч.

Болоња је на домаћем терену била боља од Торина.

Торино је први дошао до гола, али је погодак Влашића из 18. минута поништен након интервенције ВАР-а.

Предност домаћину донео је Фабијан у 56. минуту, да би тачку на победу ставио Џошуа Зиркзи у првом минуту судијске надокнаде.

У редовима Торина читаву утакмицу одиграо је Иван Илић.