Фудбалери Новог Пазара декласирали Раднички у Крагујевцу, Чукарички славио у Нишу

Фудбалери Новог Пазара победили су екипу Радничког са 4:0 на гостовању у Крагујевцу у мечу 16. кола Суперлиге Србије. Чукарички однео бодове из Ниша, пошто је са 2:0 савладао домаћи Раднички. Железничар у Панчеву преокретом стигао до победе над Напретком.

Два гола за Нови Пазар постигао је Марко Обрадовић у 14. и 17. минут, а по једном у листу стрелаца уписали су се Сејдуба Сума у 61. и Адем Љајић у 82. минуту.

Нови Пазар се тренутно налази на четвртом месту на табели СЛС са 23, док је Раднички девети са 18 бодова.

Фудбалери Новог Пазара ће у наредном колу дочекати Јавор, док ће Раднички гостовати Чукаричком.

Чукарички је у Нишу са 2:0 савладао екипу Радничког.

У првом полувремену није било голова, да би Брђани до три бода стигли головима Ђорђа Ивановића и Стефана Ковача у другом полувремену.

Железничар је у Панчеву после преокрета савладао екипу Напретка 2:1.

Гости су повели голом Љубомирца у 12. минуту, да би Панчевци до три бода стигли погоцима Станковића у 61. и Гргића у 63. минуту утакмице.