Дебакл Партизана у Хумској, "покер" ТСЦ-а против црно-белих

Фудбалери ТСЦ-а победили су у Београду екипу Партизана са убедљивих 4:0 у утакмици 16. кола домаће Суперлиге Србије.

Фудбалери ТСЦ-а убедљиво су победили екипу Партизана у првом мечу после репрезентативне паузе.

Гости су захваљујући корнерима на полувремену имали ри гола предности против првопласиране екипе у домаћем шампионату.

Ћирковић је директним поготком из корнера донео предност ТСЦ-у већ у 3. минуту утакмице.

Већ у 11. минуту Стојић је после корнера са исте стране најбоље био постављен на првој стативи где је лопту главом закуцао у мрежу.

Радин је у 33. поново после корнера повећао предност својој екипи. Лопта је после ударца из угла завршила на другој стативи где се најбоље снашао везни фудбалер екипе из Бачке Тополе.

Само пет минута по наставку другог периода, у 50. Миловановић користи лоше истрчавање голмана Јовановића да лопту пошаље у празну мрежу.

Партизанов наредни ривал је Војдовина у 17. колу Суперлиге Србије, а ТСЦ чека сусрет Лиге Европе против Вест хема.

Партизан остаје лидер у Суперлиги са 40 бодова, али тек три више од Црвене звезде. ТСЦ је трећи са 29 бодова.