Јувентус савладао Верону у последњим секундама меча

Фудбалери Јувентуса остварили су нови тријумф у Серији А, а тријумф "Старој дами" над Вероном у 10. колу Серије А донео је млади Камбијасо у последњим тренуцима меча у Торину.

Јувентус је у 10. колу Серије А на свом терену дочекао екипу Вероне и дошао до седмог тријумфа у сезони, много теже него што се очекивало.

"Стара дама" пропустила је велики број прилика, два гола Мојзеа Кина су поништена после реакције ВАР собе, али је екипа Макса Алегрија ипак уписала три нова бода и макар привремено заузела врх табеле Серије А.

Српски репрезентативца Душан Влаховић и Филип Костић били су стартери у домаћем тиму, а обојица су замењена у другом полувремену.

Јувентус је био апсолутно надмоћан током свих 90 и кусур минута утакмице на "Алијанц арени", али су до тријумфа дошли буквално у последњим секундама меча.

Андреа Камбијасо био је јунак "Старе даме", а у игру је ушао уместо Костића у 62. минуту утакмице.

Фудбалери домаће екипе упутили су чак 30 удараца ка голу Вероне, последњи на мечу нашао је пут до мреже, после велике гужве и мало среће за Јуве.

Јувентус је сада први на табели Серије А са 23 освојена бода, а ту може и остати уколико Интер и Милан не остваре победе у недељу.

Интер на свом терену дочекује Рому, док Милан у дербију кола гостује у Напуљу.

У првим утакмицама данашњег програма, Сасуоло и Болоња одиграли су нерешено 1:1, док је Торино славио у Лечеу 1:0.