Нотингем Форест ремизирао са Брентфордом

Фудбалери Нотингем Фореста ремизирали су са Брајтоном 1:1 у утакмици седмог кола енглеске Премијер лиге.

Брентфорд је био бољи ривал, поготово током другог полувремена у којем су упутили чак 15 шутева ка голу ривала.

Тајво Авоњи постигао је гол за домаћина у осмом минуту, али је он поништен након интервенције из ВАР собе.

У наставку полувремена, ниједна екипа није створила значајнију прилику, а играло се већином на половини терена, па резултат није био мењан.

У наставку меча постигнута су оба гола, а виђена је и доста атрактивнија игра на обе стране.

Форест је од 57. минута играо са десеторицом јер је Муса Нијакате због оштрог старта зарадио свој други жути картон.

Брентфорд је повео голом који је Кристијан Норгард постигао у 58. минуту, а коначан резултат поставио је је Николас Домингес у 65. минуту.

Гости су наставили да нападају до краја меча, али нису успели да поново затресу мрежу Мета Тарнера.

Нотингем Форест је у последње три утакмице без победе и са осам бодова заузима 11. место на табели, а  Брентфорд има бод мање на 13. месту.