Бајерн у узбудљивом мечу бољи од Јунајтеда, реми Галатасараја и Копенхагена

У првом колу Групе А Лиге шампиона Бајерн је надиграо Манчестер јунајтед 4:3, док су Бешикташ и Копенхаген ремизирали 2:2.

Фудбалери Бајерна победили су вечерас у Минхену екипу Манчестер јунајтеда резултатом 4:3 (2:0) у мечу првог кола групе А Лиге шампиона.

Голове за Бајерн постигли су Лерој Сане у 28, Серж Гнабри у 32, Хари Кејн из пенала у 54. и Матијс Тел у 92. минуту.

Стрелци за госте били су Расмус Хојлунд у 49. и Каземиро у 88. и 95. минуту. Галатасарај и Копенхаген су раније данас у Истанбулу играли без победника, 2:2.

Елјонуси је донео предност гостима у 35. минуту, да би у 58. Гонсалвес повисио на 2:0.

У наставку меча, Џелерт је зарадио други жути картон, што је унело енергију у домаћи тим који је до умањења заостатка стигао у 86. минуту, да би већ у 88. дошао и до поравнања.

У другом колу групе А играће Копенхаген - Бајерн и Манчестер јунајтед - Галатасарај.