Тотенхем еру без Кејна почео ремијем у Брентфорду

Екипе Брентфорда и Тотенхема одиграли су 2:2 у утакмици првог кола Премијер лиге. Сва четири поготка виђена су у првом полувремену.

Тотенхем је одиграо прву утакмицу без капитена и најбољег стрелца Харија Кејна, који је каријеру наставио у минхенском Бајерну, у оквиру првог кола Премијер лиге, са Брентфордом је ремизирао 2:2.

Сва четири поготка постигнута су у првих 45 минута утакмице.

Гости су повели голом Аргентинца Ромера, на асистенцију највећег појачања Џејмса Медисона.

Екипа Томаса Франка преокренула је головима Мбеума са беле тачке у 26. минуту и Висе у 36, да би коначан резултат првог полувремена, али и утакмице, поставио Емерсон Ројал у надокнади времена.

Тотенхем је био бољи ривал у наставку, али екипа Ангеа Постекоглуа није успела да постигне погодак.