Реми Радничког и суботичког Спартака у Крагујевцу, Јавор изненадио Вождовац

Фудбалери Радничког и Спартака из Суботице одиграли су нерешен меч 2:2 у Крагујевцу у оквиру 28. кола Суперлиге Србије. Фудбалери Јавора били су бољи на гостовању против Вождовца резултатом 1:0.

Раднички се након 28 одиграних утакмица у Суперлиги Србије налази на осмом месту на табели и до краја регуларног дела сезоне екипу из Крагујевца очекује велика борба за пласман у плеј-оф лиге.

Домаћи тим је први стигао до вођства на мечу, у 20. минуту Стефан Чоловић је био прецизан.

Предност Радничког трајала је до пред крај првог полувремена, када је Петар Станић у 38. минуту меча постигао изједначујући погодак.

До краја првог дела утакмице, резултат је био непромењен.

На старту другог полувремена, Спартак је заиграп офанзивније, те је Никола Срећковић постигао гол за преокрет у 54. минуту.

Коначан резултат на утакмици у Крагујевцу поставио је нападач Радничког Џофри Чинеду у 77. минуту.

Спартак је тренутно на 13. месту са 25 бодова, а у наредном колу дочекују екипу Црвене звезде.

Раднички у следећем колу игра против имењака из Ниша у Крагујевцу.

Јавор победио Вождовац

Фудбалери из Ивањице минималним резултатом били су бољи од "Змајева" у Београду, 1:0.

Једини гол на сусрету постигао је Радивој Босић у 59. минуту.

Клуб из Ивањице је тренутно на 11. месту на табели Суперлиге са 29 освојених бодова, док је Вождовац на седмој позицији са 39 бодова.

У наредном колу Јавор дочекује Чукарички на свом стадиону, док фудбалери Вождовца гостују екипи Партизана.