Атлетико и Хетафе ремизирали, Елче стигао до прве победе

Фудбалери Елчеа победили су на свом терену Виљареал 3:1 у мечу 20. кола шпанске Примере. Фудбалери Атлетико Мадрида и Хетафеа одиграли су вечерас нерешено 1:1.

Елче је против Виљареала убедљивим резултатом стигао до прве победе ове сезоне.

Домаћа екипа је повела у трећем минуту, а стрелац је био Пере Миља. У 22. минуту резултат је изједначио Ђерар Морено, да би Миља свој други гол на мечу постигао у трећем минуту надокнаде првог дела из пенала.

Исти играч био је прецизан и у 52. минуту са „беле тачке" за прву овосезонску победу Елчеа у Примери.

Анхел Кореа је постигао водећи гол за Атлетико у 60. минуту, да би гости до бода дошли поготком Енеса Унала у 83. минуту из пенала.

На мечу између Селте и Бетиса постигнуто је чак седам голова.

Селта је прва стигла до вођства у шестом минуту преко Ларсена. Хуанми у 9. и Каналес у 23. минуту донели су преокрет Бетису, да би у 43. минуту Веига поравнао резултат.

Исти играч је у 56. минуту вратио предност екипи из Вига, да би Аиду у 69. дуплирао предност.

Набир Фекир је из пенала у 84. минуту постигао трећи гол за Бетис и поставио коначан резултат на мечу.