Јувентус изгубио од Монце, Влаховић се вратио на терен

Јувентус је на свом терену изгубио од Монце 2:0, Душан Влаховић се после три месеца паузе од повреде вратио у дрес торинског клуба.

Фудбалери Монце у гостима су савладали екипу Јувентуса 2:0 и тиме прескочили клуб из Торина на табели Серије А. Душан Влаховић који је био повређен од октобра вратио се на терен и одиграо последњих пола сата.

Сви голови постигнути су у првом полувремену.

Монца је играла офанзиван и агресиван фудбал који јој је гол донео већ у 10. минуту, али је погодак Капрарија поништен због офсајда.

Патрик Кјурија је у 18. минуту постигао први гол на мечу на асистенцију Машина. Други гол за Монцу постигао је Дани Мота у 39. минуту.

Друго полувреме је протекло у потпуном знаку домаћина, Јувентус је претио, нападао, али није успео да стигне до поготка.