Читај ми!

Митрогол наставио сјајну серију и против Брајтона

Српски интернационалац Александар Митровић наставио је сјајну серију игара и постигао водећи гол и на вечерашњем мечу са Брајтоном за 1:0. Митрогол је тако уписао и 101 гол за свој тим.

После неколико нереализованих шанси у првом полувремену Александар Митровић успева прву прилику у 48 минуту да претвори у погодак и вођство свог клуба са 2:0.

Домаћини настављају са притиском и већ седам минута касније Фулам долази и до 2:0 после грешке одбране Брајтона и аутогола.

Само пар минута касније Брајтон после напада добија једанаестерац и шансу да се врати у меч.

Мекалистер изводи једанаестерац и смањује на 2:1 у 60. минуту. Наставља се крајње неизвестан дуел, а Фулам успева да сачува предност до краја меча.

Тим Фулама је успео да нанесе први пораз Брајтону који остаје на четвртој позицији са 10 бодова, док је Митровићев клуб са 8 бодова напредовао до шесте позиције на табели.

Идентичним резултатом са 2:1 победу је на свом терену славио и Саутемптон против Челсија, док су Критал Палас са Брентфордом и Лидс са Евертоном поделили бодове одигравши 1:1 у вечерашњим мечевима 5. кола Премијер лиге.


Премијер лига, 5. коло:

Уторак:
Критал Палас - Брентфорд 1:1
Фулам - Брајтон 2:1
Саутемптон - Челси 2:1
Лидс - Евертон 1:1

Среда:
Арсенал - Астон Вила
Борнмут - Вулвс
Манчестер сити - Нотингем форест
Вест Хем - Тотенхем
Ливерпул - Њукасл

Четвртак:

Лестер - Манчестер јунајтед

Табела:

1. Арсенал 12
2. Манчестер сити 10
3. Тотенхем 10
4. Брајтон 10
5. Лидс 8
6. Фулам 8
7. Саутемптон 7
8. Челси 7
9. Брентфорд 6
10. Њукасл 6
11. Манчестер јунајтед 6
12. Ливерпул 5
13. Кристал Палас 5
14. Нотингем форест 4
15. Евертон 3
16. Астон Вила 3
17. Вест Хем 3
18. Борнмут 3
19. Вулвс 2
20. Лестер 1

 

 

субота, 27. децембар 2025.
2° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом