Чачани изашли са седам играча, утакмица у Крагујевцу прекинута у 12. минуту

Утакмица Прве лиге Србије, другог ранга српског фудбала, између Радничког из Крагујевца и чачанског Борца, прекинута је већ у 12. минуту. Дуел је прекинут јер гости нису имали довољан број фудбалера на терену.

Још једна трагикомична ситуација виђена је на српским теренима, овога пута у утакмици другог ранга такмичења, која само што је почела, а већ је завршена.

Дуел између Радничког и Борца прекинут је у 12. минуту јер је гостујућа екипа остала са мање играча него што правила налажу.

Чачани су на терен изашли са седморицом и врло брзо због повреде остали без још једног члана, после чега је судија морао да покаже пут у свлачионице, па ће сусрет бити регистрован службеним резултатом 3:0 у корист Радничког.

Потез Борца долази само два дана од казне ФСС-а да се Чачанима одузиме шест бодова и додели казна од четири милиона динара због "повреде интегритета такмичења" у сусрету са Железничаром из Панчева.