Уочи четвртфинала ЛШ двојица фудбалера Атлетика заражена коронавирусом

Шпански клуб Атлетико из Мадрида саопштио је да су двојица фудбалера из њихових редова заражени коронавирусом. Атлетико у четвртак треба да игра меч четвртфинала Лиге шампиона против Лајпцига.

Велики проблем настао је у редовима Атлетика из Мадрида и то само пар дана пред меч четвртфинала Лиге шампиона.

Наиме, двојица фудбалера су заражена коронавирусом, саопштиле су "јорганџије".

Тим из Мадрида најавио је да су, према Уефином протоколу, тестирани сви играчи, чланови стручног штаба и остатка екипе, који би путовали у Лисабон на наставак сезоне Лиге шампиона.

Двојица фудбалера били су позитивни на тестирању, након чега су отишли у самоизолацију у своје домове.

Остале чланове у Атлетику очекује ново тестирање, пре него што добију дозволу да наставе са тренинзима, а потом и да отпутују у Лисабон.

Атлетико би, у оквиру четвртфинала Лиге шампиона, требало да се састане са екипом Лајпцига.

Тим из Мадрида је у претходној фази такмичења елиминисао Ливерпул, док су Немци били бољи од Тотенхема.

понедељак, 05. мај 2025.
22° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом