Наполи отпустио Анћелотија

Италијански стручњак Карло Анћелоти није више тренер Наполија, пошто је након победе над Генком од 4:0 добио отказ, преносе италијански медији.

Драма и тензија на релацији фудбалског клуба Наполи и тренера Карла Анћелотија завршена је отказом италијанском стратегу.

Само пар сати након победе у групној фази Лиге шампиона над Генком од 4:0, којим је тим из Напуља осигурао пролаз у нокаут фазу елитног такмичења, управа клуба одлучила је да уручи отказ Анћелотију.

Анћелоти је након меча изјавио да неће поднети оставку, па је очигледно да се ради о отказу.

Италијански стручак (60) се у Напуљу задржао две сезоне, а пре Наполија у богатој тренерској каријери водио је Ређиану, Парму, Јувентус, Милан, Челси, Реал, ПСЖ и Бајерн.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 12. јул 2025.
26° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом